Haberler

Oca
2021
2 yıl içinde ihracat cirosunun iç pazar cirosunu geçmesini planlıyoruz
Ara
2020
Endüstri ve IoT alanındaki ezberler bozuluyor

Çalışanların durumunun ve konumunun gerçek zamanlı olarak izlenmesine imkân tanıyan Wipelot SDS Sosyal Mesafe İzleme ve Uyarı Sistemi, kişilerin birbirine güvenli sosyal mesafeden fazla yaklaşmalarını önlemek için onları sesli ve titreşimli olarak uyararak farkındalık sağlıyor.

Devam

Kas
2020
Wipelot dünya genelinde ilk 6 arasında

İngiltere’nin önde gelen ileri teknoloji merkezi Digital Catapult’un yaptığı araştırmada, dünyadaki pek çok firma arasından gerekli koşullan sağlayan 6 firma arasında yer alan Wipelot. Türkiye’den seçilen tek firma oldu.

Devam

Eki
2020
VERİMLİLİKTE KAYBI AZALTIYOR

İzleme teknolojileri konusunda hizmet sunan teknoloji şirketi Wipelot, endüstriyel loT çözümleriyle verimlilik kaybını azaltmayı hedefliyor. 25 ülkeye ihracat yapan şirket, geliştirdiği sosyal mesafe izleme ve uyarı sistemiyle güvenli bir iş sürecine destek oluyor. Begüm Nur Alkış

Devam

Haz
2020
Gelecek IoT çözümleri ile şekillenecek

Teknoloji ve dijital dönüşüme yapılan yatırımların hız kazandığı günümüzde endüstriyel IoT sistemleri büyük önem taşıyor. Çağı yakalamak isteyen firma ve KOBİ’lerin üretim süreçlerini dijitalleştirmesi gerektiğini söyleyen uzmanlar, endüstriyel alanlardaki en büyük sorunun verimlilik kaybı olduğuna dikkat çekiyor.

Devam

May
2020
Çalışanların sağlığı ve güvenliği için anlık takip teknolojisi

Dijital dönüşümün temelini oluşturan endüstriyel IoT sektörünün öncü markası Okyanus Teknoloji, gerçek zamanlı konum belirleme sistemi Wipelot ürün ailesinde yer alan Wipelot ISG sistemi ile iş güvenliği açısından yüksek risk taşıyan tehlikeli veya geniş çalışma ortamlarında çalışanların durumlarından anlık olarak haberdar olma ve müdahale sürelerini kısaltma imkânı tanıyor.

Devam

May
2020
Çalışanları uyaran teknoloji

Okyanus Teknoloji, Korona virüsle birlikte çok önemli hale gelen “sosyal mesafe” hassasiyetini dikkate alarak gerçek zamanlı izleme teknolojileri markası Wipelot kapsamında yeni bir uygulama geliştirdi.

Devam

May
2020
Anlık Takip Teknolojisi

Bilişim güvenliği ve teknolojilerindeki yeniliklere her gün yenileri ekleniyor. İçinde bulunduğumuz Pandemi sürecinde kurumlarda çalışanların sağlığını korumak adına alınan önlemlere katkıda bulunmak amacıyla Sosyal Mesafe Takip ve İhlal Uyarı Sistemi geliştirildi.

Devam

May
2020
Aman Mesafeye Dikkat

Okyanus Teknoloji, yeni sosyal mesafe uygulaması Wipelot’la, çalışan sağlığını korumak adına alınan önlemleri arttırmayı hedefliyor.

Devam

May
2020
Yerli Sosyal Mesafe Uyarı Sistemi