Haberler

Haz
2020
Gelecek IoT çözümleri ile şekillenecek

Teknoloji ve dijital dönüşüme yapılan yatırımların hız kazandığı günümüzde endüstriyel IoT sistemleri büyük önem taşıyor. Çağı yakalamak isteyen firma ve KOBİ’lerin üretim süreçlerini dijitalleştirmesi gerektiğini söyleyen uzmanlar, endüstriyel alanlardaki en büyük sorunun verimlilik kaybı olduğuna dikkat çekiyor.

Devam

May
2020
Çalışanların sağlığı ve güvenliği için anlık takip teknolojisi

Dijital dönüşümün temelini oluşturan endüstriyel IoT sektörünün öncü markası Okyanus Teknoloji, gerçek zamanlı konum belirleme sistemi Wipelot ürün ailesinde yer alan Wipelot ISG sistemi ile iş güvenliği açısından yüksek risk taşıyan tehlikeli veya geniş çalışma ortamlarında çalışanların durumlarından anlık olarak haberdar olma ve müdahale sürelerini kısaltma imkânı tanıyor.

Devam

May
2020
Çalışanları uyaran teknoloji

Okyanus Teknoloji, Korona virüsle birlikte çok önemli hale gelen “sosyal mesafe” hassasiyetini dikkate alarak gerçek zamanlı izleme teknolojileri markası Wipelot kapsamında yeni bir uygulama geliştirdi.

Devam

May
2020
Anlık Takip Teknolojisi

Bilişim güvenliği ve teknolojilerindeki yeniliklere her gün yenileri ekleniyor. İçinde bulunduğumuz Pandemi sürecinde kurumlarda çalışanların sağlığını korumak adına alınan önlemlere katkıda bulunmak amacıyla Sosyal Mesafe Takip ve İhlal Uyarı Sistemi geliştirildi.

Devam

May
2020
Aman Mesafeye Dikkat

Okyanus Teknoloji, yeni sosyal mesafe uygulaması Wipelot’la, çalışan sağlığını korumak adına alınan önlemleri arttırmayı hedefliyor.

Devam

May
2020
Yerli Sosyal Mesafe Uyarı Sistemi
Nis
2020
Sosyal Mesafe İçin Uyarı Teknolojisi
Nis
2020
İş süreçlerini dijitalleştirerek yatırımların dönüşünü hızlandırıyor.
Mar
2020
<p class="text-align">Madencilerin güvenliği için anlık takip teknolojisi</p>
Mar
2020
Tehlikeli ortamlarda çalışanların durumları artık anlık takip ediliyor