RTLS - Gerçek Zamanlı Konum Takip Sistemleri

Wipelot RTLS gerçek zamanlı konum takip sistemleri, ultra geniş bant (UWB) kablosuz haberleşme teknolojisi kullanarak çalışanlarınızın, varlıklarınızın konum ve durumlarından anlık olarak bilgi edinme imkânı sağlayarak firmaların dijital dönüşüm süreçlerinde iş güvenliği ve verimlilik üzerine teknolojik çözümler sunar.

Personel Konum Takip Sistemi

Wipelot Personel Konum Takip Sistemi, çalışanlarınızın gerçek zamanlı konum ve hareketlerini izlemenize imkân veren, hassas konum belirleme yeteneğini UWB (ultra geniş bant) ile sağlan endüstriyel entegre iş güvenliği sistemidir.

Bu sistem, belirlenen alanlar dahilinde bulunan personellerinizi anlık olarak metre-altı hassasiyetiyle takip ederek, oluşabilecek acil durumlarda anında müdahale etme süresini kısaltır ve iş güvenliğine önemli katkı sağlar.

Detaylı Bilgi
Personel Konum Takip Sistemi

Motorlu Ekipman Takip Sistemi

Motorlu Ekipman Takip Sistemi, havalimanı, maden, şantiye, depo gibi alanlarda bulunan motorlu araçların anlık olarak takip ederken, bu araçların kullanım ve park süresi, yakıt seviyesi, hız ihlali, güzergâh, tesis giriş-çıkış bilgileri, sürücü davranış analizleri gibi birçok gerçek zamanlı verilere dayanan raporlar oluşturabilen entegre ekipman takip ve yönetim sistemidir.

Detaylı Bilgi
Motorlu Ekipman Takip Sistemi

Motorsuz Ekipman Takip Sistemi

Motorsuz Ekipman Takip Sistemi, şantiye, maden, havalimanı, depo gibi büyük ölçekli alanların yanı sıra, diğer özel alanlarda bulunan, ortak kullanıma açık, sürekli yer değiştiren tekerlekli taşıma araçları gibi ekipmanların konumunu tespit eden izleme, analiz ve değerlendirme sistemidir.

Detaylı Bilgi
Motorsuz Ekipman Takip Sistemi

Endüstriyel Trafik Yönetim ve Sinyalizasyon Sistemi

Endüstriyel Trafik Yönetim ve Sinyalizasyon Sistemi, başta maden olmak üzere, üretim tesisleri, depo gibi endüstriyel ortamlardaki motorlu araçların oluşturduğu trafik yoğunluğundan kaynaklanan verim kaybı ve iş güvenliği risklerinin önüne geçilmesi için geliştirilen, ödüllü (2019 RFID Journal) iş güvenliği ve verimlilik sistemidir.

Detaylı Bilgi
Endüstriyel Trafik Yönetim ve Sinyalizasyon Sistemi

Wi-Fi entegre UWB Konum Takibi


EAGLEEYE, CISCO AP IW6300 ve 91xx serisi için ilk UWB modül entegrasyonudur. Güçlü Wi-Fi 6 bağlantısının yanı sıra yüksek hassasiyetli varlık konum verilerini aynı anda sağlayarak tesislerin operasyonel verimlilik ve iş güvenliği alanındaki dijital dönüşüm ihtiyaçlarını tek bir altyapı üzerinden karşılar.

Detaylı Bilgi
Eagleeye Wi-Fi Based Asset Tracking