RTLS - Gerçek Zamanlı Konum Takip Sistemleri

Wipelot RTLS gerçek zamanlı konum takip sistemleri, ultra geniş bant (UWB) kablosuz haberleşme teknolojisi kullanarak çalışanlarınızın, varlıklarınızın konum ve durumlarından anlık olarak bilgi edinme imkânı sağlayarak firmaların dijital dönüşüm süreçlerinde iş güvenliği ve verimlilik üzerine teknolojik çözümler sunar.

wipelot personel takip sistemi

Personel Takip Sistemi

Wipelot Personel Takip Sistemi, çalışanlarınızın gerçek zamanlı konum ve hareketlerini izlemenize imkân veren, hassas konum belirleme yeteneğini UWB (ultra geniş bant) ile sağlan endüstriyel entegre iş güvenliği sistemidir.

Bu sistem, belirlenen alanlar dahilinde bulunan personellerinizi anlık olarak metre-altı hassasiyetiyle takip ederek, oluşabilecek acil durumlarda anında müdahale etme süresini kısaltır ve iş güvenliğine önemli katkı sağlar.

DAHA FAZLA GÖSTER

Motorlu Ekipman Takip Sistemi

Motorlu Ekipman Takip Sistemi, havalimanı, maden, şantiye, depo gibi alanlarda bulunan motorlu araçların anlık olarak takip ederken, bu araçların kullanım ve park süresi, yakıt seviyesi, hız ihlali, güzergâh, tesis giriş-çıkış bilgileri, sürücü davranış analizleri gibi birçok gerçek zamanlı verilere dayanan raporlar oluşturabilen entegre ekipman takip ve yönetim sistemidir.

DAHA FAZLA GÖSTER
wipelot motorlu ekipman takip sistemi

wipelot motorsuz ekipman takip sistemi

Motorsuz Ekipman Takip Sistemi

Motorsuz Ekipman Takip Sistemi, şantiye, maden, havalimanı, depo gibi büyük ölçekli alanların yanı sıra, diğer özel alanlarda bulunan, ortak kullanıma açık, sürekli yer değiştiren tekerlekli taşıma araçları gibi ekipmanların konumunu tespit eden izleme, analiz ve değerlendirme sistemidir.

DAHA FAZLA GÖSTER

Sinyalizasyon

Sinyalizasyon (trafik yönetim sistemi), başta maden olmak üzere, üretim tesisleri, depo gibi endüstriyel ortamlardaki motorlu araçların oluşturduğu trafik yoğunluğundan kaynaklanan verim kaybı ve iş güvenliği risklerinin önüne geçilmesi için geliştirilen, ödüllü (2019 RFID Journal) iş güvenliği ve verimlilik sistemidir.

DAHA FAZLA GÖSTER

wipelot sinyalizasyon sistemi