Personel Takip Sistemi

wipelot personel takibi

Wipelot Personel Takip Sistemi, çalışanlarınızın gerçek zamanlı konum ve hareketlerini izlemenize imkân veren, hassas konum belirleme yeteneğini UWB (ultra geniş bant) ile sağlan endüstriyel entegre iş güvenliği sistemidir.

Bu sistem, belirlenen alanlar dahilinde bulunan personellerinizi anlık olarak metre-altı hassasiyetiyle takip ederek, oluşabilecek acil durumlarda anında müdahale etme süresini kısaltır ve iş güvenliğine önemli katkı sağlar.

Sistem üç temel bileşenden oluşur;

  • Wipelot Personel Takip Yazılımı
  • Wipelot Bölge Okuyucuları
  • Wipelot Giyilebilir Cihazlar

Sistemin temel amacı, ihtiyaç duyulduğunda personele en kısa zamanda ulaşmak, iş güvenliğini, personel verimliliğini arttırmak ve zaman kayıpları sebebiyle ortaya çıkabilecek zararları en aza indirmektir.

Wipelot Personel Takip Sistemi;

  • Çalışanların tanımlanan bölgedeki hareketlerini takip eder
  • Personel verimliliğinin, adam/saat bazında bölgesel olarak raporlar
  • Çalışma sahasına giriş-çıkış yapan personeli otomatik olarak tanımlar
  • Personellerin bölge konum bilgilerini saklar ve raporlar
  • Acil durumlarda anlık olarak yetkilileri haberdar eder
  • Yasak bölge senaryoları ve ihlal bildirimleri oluşturur

Wipelot dünyanın her yerindeki ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunar

300.000+ UWB Cihaz         1.000 km² Saha Kapsamı         100 milyon+ Metre Konum Takibi

Diğer ürünlerimizi keşfedin

wipelot motorlu ekipman takip sistemi

Motorlu Ekipman Takip Sistemi

Motorlu Ekipman Takip Sistemi, havalimanı, maden, şantiye, depo gibi alanlarda bulunan motorlu araçların anlık olarak takip ederken, bu araçların kullanım ve park süresi, yakıt seviyesi, hız ihlali, güzergâh, tesis giriş-çıkış bilgileri, sürücü davranış analizleri gibi birçok gerçek zamanlı verilere dayanan raporlar oluşturabilen entegre ekipman takip ve yönetim sistemidir.

İNCELE

wipelot motorsuz ekipman takip sistemi

Motorsuz Ekipman Takip Sistemi

Motorsuz Ekipman Takip Sistemi, şantiye, maden, havalimanı, depo gibi büyük ölçekli alanların yanı sıra, diğer özel alanlarda bulunan, ortak kullanıma açık, sürekli yer değiştiren tekerlekli taşıma araçları gibi ekipmanların konumunu tespit eden izleme, analiz ve değerlendirme sistemidir.

İNCELE

wipelot sinyalizasyon sistemi

Sinyalizasyon Sistemi

Sinyalizasyon (trafik yönetim sistemi), başta maden olmak üzere, üretim tesisleri, depo gibi endüstriyel ortamlardaki motorlu araçların oluşturduğu trafik yoğunluğundan kaynaklanan verim kaybı ve iş güvenliği risklerinin önüne geçilmesi için geliştirilen, ödüllü (2019 RFID Journal) iş güvenliği ve verimlilik sistemidir.

İNCELE