ENDÜSTRİLER

Wipelot Madencilik

MADENCİLİK

Sistem, madenlerin zorlu çalışma ortamında çalışan madencilerin durumlarının ve gerçek zamanlı konumlarının takibini sağlar, çalışma ortamından kaynaklanabilecek birçok olumsuz durumun önüne geçer. Aynı temel sistemle ekipmanların takibi yapılabilmekte, böylece iş gücü verimliliği artırılmakta, zaman kaybı önlenmekte, takip sistemi sonuçlarına göre yeni iş akışları oluşturabilmektedir.

DAHA FAZLA GÖSTER

LOJİSTİK VE DEPO

Wipelot’ un depo yönetimi ve lojistik alanında geliştirmiş olduğu entegre iş güvenliği ve verimlilik çözümleri, nakliye öncesi ve sonrasındaki tüm süreçleri kontrol altında tutmanızı, en verimli şekilde planlamanızı, zamandan ve maliyetten tasarruf etmenizi sağlayacak teknolojik yenilikler içermektedir.

DAHA FAZLA GÖSTER
Wipelot depo ve lojistik

Wipelot İnşaat

İNŞAAT

İnşaat sektörü; personel, ekipman, malzeme, bu varlıkların şantiye içerisinde hassas konumlandırılması ve gerçek zamanlı takibi gibi karmaşık gereksinimleri olan bir sektördür. Geniş çaplı bir inşaat alanında, bir kişiyi bulmak, mevcut envanterleri insan gücüyle saymak ve geri bildirmek büyük zaman kaybına neden olur.

DAHA FAZLA GÖSTER

HAVACILIK

Wipelot; personelin, yer hizmetlerinin, bakım ekiplerinin ve vasıtaların görünürlüğünün arttırılmasına odaklanarak havalimanları için optimize edilmiş en kapsamlı gerçek zamanlı konum sistemleri sunar.

DAHA FAZLA GÖSTER
Wipelot Havacılık

Wipelot Petrokimya

PETROKİMYA

Petrol ve gaz endüstrisi, yükselen maliyetler, artan güvenlik önlemleri ve çevre sorunları nedeniyle her geçen gün daha fazla zorlukla karşı karşıyadır. Wipelot'un gerçek zamanlı konum sistemleri ve güvenlik çözümleri sayesinde operasyonlarınızı optimize edebilir, iş güvenliğinizi en üst seviyeye çıkarabilirsiniz.

DAHA FAZLA GÖSTER

ÜRETİM

İşletmelere, sahip oldukları varlıklarının ve personellerinin kesintisiz ve tam olarak konumlarını bilmek faydalanabilecekleri çok sayıda avantaj sağlar. Bir üretim ortamında kullanılan RTLS, üretim hattındaki yarı mamüllerin hareketlerini izleyerek kalite kontrol süreçlerini ve iş güvenliğini üst seviyeye çıkartır, işletmeye müşteri güvenini arttıracak katma değerler sunar. RTLS, Endüstri 4.0 kurulumunun bir parçası olarak, üretim ortamını ve ekipmanları da izleyebilir.

DAHA FAZLA GÖSTER
Wipelot Üretim