ÇÖZÜM ORTAĞIMIZ Olun

NEDEN WIPELOT ORTAKLIK PROGRAMINA KATILMALISINIZ?

Dijitalleşme ve endüstriyel IoT uygulamaları, maliyete faydaları ve verimlilik artışı nedeniyle dünya genelinde hükumetler tarafından teşvik edilmektedir. RTLS, Endüstri 4.0 kapsamında en hızlı büyüyen alanlardan biridir ve artan talebi karşılamak için sahada hala yeterli oyuncu bulunmamaktadır. 2005 yılından beri faaliyet gösteren Wipelot, alanında aynı zamanda yazılım geliştirebilen, donanım imal edebilen ve saha hizmeti verebilen birkaç tedarikçiden biridir. Wipelot, müşterilerinin artan taleplerine yanıt verebilmek amacıyla dünya genelinde güvenilir ortaklar aramaktadır.

BİRLİKTE BÜYÜYELİM...

Wipelot ortaklık programına katılarak hızla büyüyen Endüstriyel IoT ve RTLS Dünyasında bir aktör olma şansına sahip olacaksınız. Sadece yüksek kaliteli ürün ve hizmet portföyüne tam erişim sağlamakla kalmayacak, aynı zamanda RTLS alanında bir satış profesyoneli olmak için kapsamlı bilgi ve teknik destek alma şansına sahip olacaksınız. Wipelot’ un ortaklık programına katılmak, firmanız için gelir elde etmenin ve işinizi büyütmenin harika bir yoludur. İster genç yenilikçi bir şirket ister ölçek büyüten veya köklü bir şirket olun, Wipelot güçlü iş etiği anlayışı, teknoloji tutkusu, öğrenme hevesi ve büyüme hırsı olan tüm işletmeleri memnuniyetle karşılar.

partnerimiz olun, birlikte büyüyelim

WIPELOT İŞ ORTAĞI olmanın faydaları


Hızla büyüyen pazar: Endüstriyel IoT ve RTLS doğal olarak büyüyen bir pazardır. Güçlü teknik altyapıya sahip teknoloji satıcıları için sahada artan bir talep vardır.

Teknik eğitim ve destek: Deneyimli AR-GE ekibi ve teknik altyapıya sahip 70'den fazla çalışanı ile Wipelot, yeni ortakları eğitmeye ve gerekli tüm teknik desteği sağlama konusunda tam olarak hazırlıklı ve kararlıdır.

hızlı büyüyen pazar
pazarlama desteği Teknik eğitim ve destek

Pazarlama Desteği: Wipelot olarak, pazarlamanın finansal yatırım açısından bir işletme için ne anlam taşıdığının farkındayız. İş ortaklarımızı desteklemek ve işlerini büyütmek amacıyla görünürlüklerini artırmaya yardımcı olmak için tüm yazılı ve görsel pazarlama materyallerini sağlıyoruz.

Pazar Erişimi ve Sürekli Öğrenme: Araştırma ve öğrenme Wipelot’un işinin bir parçasıdır. Cömert bir şirket kültürüne sahibiz ve iş bilgimizi ve sektör tecrübemizi değerli ortaklarımızla paylaşmaya hevesliyiz.

Uluslararası Ağ: Wipelot global perspektife sahip ortaklara değer verir. Ağ oluşturma fırsatları yaratmak için eğlenceli ve bilgilendirici yıllık toplantılar düzenleyerek dünya çapındaki tüm iş ortaklarımızı kucaklıyoruz.

İş etiği ve Şeffaflık: Wipelot’ un ortaklık programının en kritik parçalarından birisini ve özünü oluşturur. İş ortağı haklarını ve veri gizliliğini korurken şeffaflığa değer veriyoruz.

Wipelot ORTAKLIK PROGRAMINA nasıl katılabilirim?

Wipelot Ortaklık Programına katılmak için ilk adım, ortaklık başvuru formunu doldurmaktır. Aşağıda görmüş olduğunuz başvuru formunu doldurduktan sonra ekibimiz sizinle doğrudan iletişime geçecektir.