FLOW - Akış Analizi Yazılımı

Depo ve İntralojistik Operasyonlarınızı Daha Akıllı Hale Getirin!

Depo ve İntralojistik Operasyonlarınızı Daha Akıllı Hale Getirin!

Depo ve intralojistik operasyonları, işletmenin başarısı için kritik öneme sahip olmasına rağmen, mevcut sistemler bu operasyonlarla ait veri ve gerçek zamanlı izleme eksikliği, farklı performans göstergeleri ihtiyacı ve performans raporlarının analiz zorlukları gibi önemli sorunlarla karşı karşıyadır.

Flow Analytics, bu zorlukların üstesinden gelmek için geliştirilmiş bir çözümdür. Gerçek zamanlı veri analizi ve akıllı algoritmalarıyla, operasyonlardaki anormal akışları tespit eder, ekipmanların boşta harcadığı süreleri ve tekrarlayan operasyonları tespit ve optimize etmenize yardımcı olur ve iş güvenliği önlemlerini artırır. Flow analytics sayesinde işletmeler, intralojistik operasyonlarını daha akıllı, verimli ve güvenli hale getirebilirler.

Kullanım Alanları

construction
warehouse
automotive
logistics
aviation
manufacturing

Wipelot Flow Analytics, işletmenizin operasyonlarını optimize etmek için güçlü bir araçtır.

Görünürlük ve İzlenebilirlik Artışı

%100

İş Güvenliği Artışı

%90

Üretkenlik Artışı

%30

WMS ve diğer araçlar ile entegrasyon

%100

Flow Analytics Nedir?

Wipelot Flow Analytics, operasyonları dijitalleştirme ve kaynak kullanımını en üst düzeye çıkarma konusunda yardımcı olan akış analizi modülüdür. Bu sistem, gerçek zamanlı konum belirleme (RTLS) ve yapay zeka destekli akış analizi teknolojisi kullanarak, depo ve intralojistik operasyonlarındaki verilerinizi anlamdırır, verimliliğinizi ve iş güvenliğinizi artırmanıza yardımcı olur.

Flow Analytics, RTLS verilerini yapay zeka algoritmalarıyla işler. Ayrıca, RTLS, WMS ve ERP gibi birden fazla sistemle entegre olarak çalışabilir, böylece tüm operasyonları senkronize bir şekilde yönetebilirsiniz.

Wipelot Flow Analytics
Wipelot Flow Analytics, intralojistik operasyonlarınızı daha verimli ve rekabetçi hale getirmek için kapsamlı bir çözüm sunar.

  • Gelişmiş Depo Operasyonel Verimliliği: Depo operasyonlarınızı daha verimli hale getirmenize, bölge ve ekipman kullanımını optimize etmenize, böylece işletmenizin karlılığını artırmanıza yardımcı olur.
  • Gerçek Zamanlı Verilere Hızlı Erişim: Acil kararlar almanızı sağlayacak gerçek zamanlı verilere kolay erişim sunararak operasyonlarınızı daha iyi yönetmenizi sağlar.
  • Çalışana Özel Performans Değerlendirmesi: Gerçek zamanlı çalışan performans göstergeleri ile her çalışanın performansını doğru bir şekilde değerlendirmenizi sağlar.
  • Ekipman Personel Performans Değerlendirmesi: Her çalışanın performansını gerçek zamanlı olarak izlemenizi sağlar, raporlar sunar, böylece iş gücünüzü optimize edebilir ve verimliliği artırabilirsiniz.
  • Boşta Geçen Zaman Tespiti: Operasyonlarda boşa harcanan zamanları belirlemenize yardımcı olarak verimlilik artışına katkı sağlar.
  • Kaynak İhtiyaçlarının Doğru Tanımlanması: Geçmiş akış analizi ve anormal akış tespiti ile kaynak ihtiyaçlarını daha iyi analiz etmenize destek olur.
  • Talep Tahmini: Gelecekteki talebi tahmin ederek envanter yönetimini optimize edebilirsiniz.


Bizimle iletişime geçin, tesisiniz için en uygun sisteme birlikte karar verelim

Wipelot, kendi donanım ve yazılım sistemlerini üreten teknoloji şirketlerini bir araya getiren bir organizasyon olan Omlox, UWB Alliance ve FiRa Consortium üyesidir. UWB teknolojileri üzerine yoğunlaşan Wipelot, Türkiye'de ve yurt dışında gerçekleştirdiği endüstriyel IoT projeleri ile birçok ödül kazanmıştır. Bu başarıları sayesinde Wipelot, TOBB 100 ve Deloitte Technology Fast 50 gibi prestijli listelerde en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinden biri olarak kabul edilmektedir.

Diğer ürünlerimizi keşfedin

RTLS Yazılımı – LOTUS

RTLS Yazılımı - LOTUS

Wipelot tarafından geliştirilen RTLS yazılımı LOTUS, tüm sektörlerde personel ve ekipman konumları, ayak izleri, ısı haritaları ve bölgesel sayımlar gibi analiz raporları oluşturan ve iş güvenliği ile birlikte verimliliği de kontrol altında tutmanızı sağlayan güçlü bir yazılımdır.

İNCELE

Görev Atama ve Takip Yazılımı - ASSOS

Görev Atama ve Takip Yazılımı - ASSOS

ASSOS, operasyonlarınızı daha verimli ve güvenli hale getirmenize yardımcı olan güçlü bir araçtır. Görevlerinizi izlemek, ekipmanları yönetmek ve iş sağlığı ve güvenliği konularını ele almak için tasarlanmış olan bu yazılım, operasyonel süreçlerinizi daha iyi organize etmenize ve operatörlerinize anlık bilgi akışı sağlamanıza olanak tanır.

İNCELE

W-Connect

W-Connect

W-Connect, Wipelot sistemlerinin bir parçası olarak sahada bulunan cihazların hızlı ve kablosuz bir şekilde konfigürasyonunu sağlayan bir çözümdür. Bu uygulama, kullanıcıya cihazlar hakkında kolay erişim sağlarken, saha konfigürasyonu ve güncellemelerini hızlandırır.

İNCELE

Kablosuz Ortam Takibi

Kablosuz Ortam Takibi

Wipelot tarafından geliştirilen IoT tabanlı kablosuz ortam izleme sistemi, izlenecek bölgedeki sıcaklık, nem, ışık, basınç, gürültü ve rüzgar şiddeti gibi parametreleri ölçmek için sabit ve mobil sensörler kullanan bir iş güvenliği sistemidir. Madencilik, üretim tesisleri, petrokimya rafinerileri ve laboratuvarlar gibi çevresel koşulların kesintisiz olarak izlenmesi gereken sektörlerde tercih edilen önemli bir sistemdir.

İNCELE

Otomatik Sayaç Okuma

Otomatik Sayaç Okuma

Wipelot tarafından geliştirilen otomatik sayaç okuma ve enerji tüketim analiz sistemi, üretim tesislerinde enerji tüketiminin yüksek olduğu bölgelerdeki enerji verimliliğini ölçerek enerji kullanımını optimize edecek ve gereksiz kullanımı önleyecek, böylece bundan kaynaklanan kayıpları azaltacak bir sistemdir. Sistem, elektrik, su, doğalgaz gibi tüketim verilerinin yanı sıra kantar okumaları gibi veriye dayalı parametreleri de sürekli olarak izlemenizi sağlayarak verimliliğin artmasına yardımcı olur.

İNCELE