W-Connect

Wipelot W-Connect

W-Connect

Sahada yapılandırma ve sistem yönetimi için kullanımı kolay çözüm.

W-Connect, Wipelot sistemlerindeki ekipman ve cihazların sistem ayarlarını kablosuz bir şekilde sahada saniyeler içinde gerçekleştiren, mobil uygulama ve donanımın birleşiminden oluşan bir çözümdür.

W-Connect, dijital dünyanın getirdiği kolaylıkları sahadan yönetim ve konfigürasyon imkanıyla birleştirerek size sunar. Bu uygulama, Wipelot ürünlerinizi tesislerinizde daha etkili bir şekilde kullanmanıza yardımcı olur.

Kullanım Alanları

construction
warehouse
automotive
logistics
aviation
manufacturing

Bizimle iletişime geçin, tesisiniz için en uygun sisteme birlikte karar verelim

Wipelot, kendi donanım ve yazılım sistemlerini üreten teknoloji şirketlerini bir araya getiren bir organizasyon olan Omlox, UWB Alliance ve FiRa Consortium üyesidir. UWB teknolojileri üzerine yoğunlaşan Wipelot, Türkiye'de ve yurt dışında gerçekleştirdiği endüstriyel IoT projeleri ile birçok ödül kazanmıştır. Bu başarıları sayesinde Wipelot, TOBB 100 ve Deloitte Technology Fast 50 gibi prestijli listelerde en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinden biri olarak kabul edilmektedir.

Diğer ürünlerimizi keşfedin

RTLS Yazılımı – LOTUS

RTLS Yazılımı - LOTUS

Wipelot tarafından geliştirilen RTLS yazılımı LOTUS, tüm sektörlerde personel ve ekipman konumları, ayak izleri, ısı haritaları ve bölgesel sayımlar gibi analiz raporları oluşturan ve iş güvenliği ile birlikte verimliliği de kontrol altında tutmanızı sağlayan güçlü bir yazılımdır.

İNCELE

Akış Analizi Yazılımı - FLOW

Akış Analizi Yazılımı - FLOW

Wipelot Flow Analytics, operasyonların dijitalleştirilmesine ve kaynak kullanımının en üst düzeye çıkarılmasına yardımcı olan bir akış analizi modülüdür. Bu sistem, depo ve intralojistik operasyonlarında toplanan RTLS verilerini anlamlandırmak için gerçek zamanlı konum izleme (RTLS) ve yapay zeka destekli akış analizi teknolojisini kullanarak verimliliği ve işyeri güvenliğini artırmanıza yardımcı olur.

İNCELE

Görev Atama ve Takip Yazılımı - ASSOS

Görev Atama ve Takip Yazılımı - ASSOS

ASSOS, operasyonlarınızı daha verimli ve güvenli hale getirmenize yardımcı olan güçlü bir araçtır. Görevlerinizi izlemek, ekipmanları yönetmek ve iş sağlığı ve güvenliği konularını ele almak için tasarlanmış olan bu yazılım, operasyonel süreçlerinizi daha iyi organize etmenize ve operatörlerinize anlık bilgi akışı sağlamanıza olanak tanır.

İNCELE

Kablosuz Ortam Takibi

Kablosuz Ortam Takibi

Wipelot tarafından geliştirilen IoT tabanlı kablosuz ortam izleme sistemi, izlenecek bölgedeki sıcaklık, nem, ışık, basınç, gürültü ve rüzgar şiddeti gibi parametreleri ölçmek için sabit ve mobil sensörler kullanan bir iş güvenliği sistemidir. Madencilik, üretim tesisleri, petrokimya rafinerileri ve laboratuvarlar gibi çevresel koşulların kesintisiz olarak izlenmesi gereken sektörlerde tercih edilen önemli bir sistemdir.

İNCELE

Otomatik Sayaç Okuma

Otomatik Sayaç Okuma

Wipelot tarafından geliştirilen otomatik sayaç okuma ve enerji tüketim analiz sistemi, üretim tesislerinde enerji tüketiminin yüksek olduğu bölgelerdeki enerji verimliliğini ölçerek enerji kullanımını optimize edecek ve gereksiz kullanımı önleyecek, böylece bundan kaynaklanan kayıpları azaltacak bir sistemdir. Sistem, elektrik, su, doğalgaz gibi tüketim verilerinin yanı sıra kantar okumaları gibi veriye dayalı parametreleri de sürekli olarak izlemenizi sağlayarak verimliliğin artmasına yardımcı olur.

İNCELE