Turizm Sektöründe Kablosuz Çözümler

Turizm Sektöründe Kablosuz Çözümler

Günümüzde turizm sektörü hızla büyüyen bir sektördür. Büyümeye bağlı olarak sektörde oluşan rekabet ortamında verimlilik ve kalitenin arttırılması, müşteri memnuniyeti açısından çok önemlidir.

Wipelot RTLS ile Müşteri, Personel, Ekipman takibi

Wipelot RTLS ile müşteri aktivite katılım takibi yapılır. Müşteriye özel katıldığı aktivitelerin analizi yapılarak ilgi alanları keşfedilebilir. Bu sayede, müşterinin kendi ilgi alanına yönelik hizmetler sunulur ve müşterilerinizin memnuniyeti arttırılır. Müşteriler tarafından yoğun ilgi gören aktiviteler hakkında bilgi edinilir. Wipelot RTLS ile otel personeline veya herhangi bir ekipmana ihtiyaç duyulduğu an ulaşılır. Gerçek zamanlı takip sistemi ile hangi personelin kaçıncı katta, nerede olduğu kolayca tespit edilir. Bu hem zaman kaybını engeller, hem de müşterinin beklemesini önleyerek memnuniyet artışı sağlar.Otel alanı içerisinde çocukların güvenliği de Wipelot RTLS ile sağlanır. Çocukların, istenilen anda yerlerini tespit eder. Ayrıca değerli eşyalarında takibini yapar. Eşyaların çalınma ve kaybolma durumlarında eşyaya kolayca ulaşmayı sağlar. Wipelot RTLS ile düzenlenen kongrelerde, katılımcıların hangi salonlarda ne kadar süre bulunduğu, hangi oturumlara katıldığı gibi verileri elde etmek çok kolaydır. Bu veriler ışığında yapılan analizlerle iş süreçlerinde çok çeşitli geliştirmeler yapmak mümkündür.

Wipelot OTX

Otellerde elektronik cihazların kullanılmadığı zamanda otomatik olarak kapatılması, istenilen noktalardan kablosuz olarak enerji akışının ölçülmesi, gün içerisinde enerji akışının anlık belirlenmesi Wipelot OTX ile mümkündür. Bu sayede gereksiz enerji harcamaları önlenir, maddi kayıplar engellenir.